Apstiprinātie pieteikumi

2. oktobris – Priekule, Līgo autotrase, 6. posms: FOLKREISS

J – Junioru kauss, R – Aizmugures piedziņas klase, S – Dāmu kauss, D – 2021. gada debitants

KOPĀ: 60
Starta numursVārds un uzvārdsPilsētaSporta klubsAuto marka un modelis
888 JS Alise Līga Grāmatiņa Ropaži Autocross.lv Dāmas Nissan Sunny
116 Egils Dreimanis Liepāja Sk Dienvidkurzeme VW Polo
777 D Elvis Jurss Cēsis - Audi A6
299 Emīls Paļčevskis Bauska - VW Golf 3
9 Raivis Akmanis Ropaži - VW Golf 2
126 D Dāvis Launieks Bauska - VW Golf 2
89 Zintis Grandbergs Auce - Hyundai Coupe
255 D Kristaps Čekšs Bauska - Opel Corsa
16 J Toms Freimanis Liepāja SK Dienvidkurzeme VW Golf 2
611 DS Vita Freimane Liepāja SK Dienvidkurzeme Opel Astra g
226 D Māris Cerauksts Ventspils Ventspils VW Golf 3
333 Jānis Treisners Ventspils Ventspils VW Golf 2
100 DS Karina Saukāne Inčukalns SK Autocross.lv VW Golf 3
41 DS Baiba Beržuka Rīga - Toyota Corolla
203 D Raimonds Mūrnieks Pope SK Pope VW Golf 3
132 Mārtiņš Meļķis Valmiermuiža HONESTRENT.LV VW Golf 3
233 D Roberts Čekšs Bauska - VW Golf 2
46 D Mārtiņš Spruksts Bauska - Opel Astra
7 Jānis Saulīte Ogresgals - Mazda 323F
87 D Jānis Jakovļevs Cēsis - VW Bora
139 Jānis Jakimenko Ogre - VW Golf 2
8 D Juris Didrihsons Cēsis - VW Golf 2
350 DS Dace Rozenštama Koknese - Opel Astra
199 D Dainis Koks Cēsis - VW Golf 2
69 J Mareks Aseriņš Jaunmārupe Kavita A Racing Volvo S60
85 D Jānis Bogdasarovs Ādaži Volvo S60
35 J Daniels Lankups Durbe SK Vecpils Opel Astra
14 J Lenards Patriks Lepsis Upesciems SK Garkalne Racing Mazda 323
401 Raitis Stuklis Rēzekne - Audi b4
76 JS Marta Starka Rīga Autocross.lv Dāmas VW Golf 2
24 D Gatis Babris Ropaži - Honda Prelude
99 D Jānis Andersons Cēsis - VW Golf 2
74 S Anete Ķēniņa Saldus - Opel Astra
21 D Eižens Lindbergs Ropaži - VW Scirocco
122 Kristaps Kļava Durbe SK Vecpils VW Golf 3
34 D Janis Lipskis Salaspils - VW Golf 3
33 D Andrejs Ščedļuks Liepāja SK Dienvidkurzeme Opel Astra F
83 D Oskars Slavinskis Rīga - VW Golf 2
999 Raimonds Tauriņš Jelgava - Audi 90
73 D Jānis Bremze Ogre - Opel Corsa
61 Artis Biezais Garkalne SK Garkalne Racing Toyota Starlet
51 DS Sanita Mirošņika Koknese - VW Golf 2
47 D Rihards Skutels Koknese - VW Golf 2
4 Kalvis Buģis Sidgunda - VW Golf 2
444 D Uģis Jirgensons Bauska - VW Golf 2
6 Raivis Biezais Garkalne SK Garkalne Racing ?
216 D Mārtiņš Bucis Liepāja - Opel Astra F
82 Jānis Kļava Ogre SK Ogre Opel Astra
71 DR Mārtiņš Bergholcs Liepāja - BMW 323
50 Kaspars Dieriņš Jaunmārupe - Opel Astra
95 D Māris Mors Liepāja AIX Motorsport Volvo S60
112 Edgars Tralla Smiltene S/K Teperis Audi 100
95 J Ralfs Auniņš Valmiera - VW Golf 2
130 DS Lelde Šuma Madona - VW Golf 2
27 D Oļegs Kricaks Skrunda - VW Golf 2
609 Roberts Rausis Riga - Peugeot 206
88 Rūdolfs Bogens Priekuļi ASK VW Golf 2
26 Raivo Jasons Ventspils - ZAZ-Tavria
2 Dainis Žvagins (-1) Irši - ?
22 Armands Lapselis (-1) Irši - ?

2. oktobris – Priekule, Līgo autotrase, 5. posms: Krosa komisijas kauss – PRO klase

KOPĀ: 19
Starta numursVārds un uzvārdsPilsētaSporta klubsAuto marka un modelis
10 Aivars Galbāliņš Grobiņa Autosports Grobiņa Opel Kadett
61 Māris Mardoks Ogre SK Ogre VW Golf 3
83 Raivis Anops Rīga - VW Golf 3
15 Arnis Dreimanis Skrunda EPĒ Motorsport VW Golf 2
77 Sindijs Laenko Skrunda EPĒ Motorsport Lada 2108
111 Edgars Paculs Skrunda EPĒ Motorsport LADA 2108
40 Artūrs Mūrnieks Ķekava - VW Golf 3
26 Henrijs Jaunslavietis Ropaži - Ford Scorpio
19 Kristaps Eglītis Limbaži - VAZ 2105
14 Sandis Džeriņš Vecpils SK Vecpils Škoda Felicia
2 Oskars Troika Embūte - VW Golf 3
28 Viesturs Plētiens Rauna MRS Racing VW Golf 3
46 Raivis Ruiķis Snēpele - Opel Astra
4 Kalvis Buģis Sidgunda - VW Golf 2
39 Dzintars Filipsons Ogre SK Autocross.lv VW Golf 2
48 Jānis Kozlovskis Ogre SK Ogre Toyota MR2
33 Andis Dreimanis Grobiņa Autosports grobina Subaru Impreza FWD
203 Raivis Grigorovičs Ogre SK Ogre Ford Puma
27 Jānis Balodis (-1) Cēsis - VAZ 2106

2. oktobris – Priekule, Līgo autotrase, 5. posms: Krosa komisijas kauss – AM klase

KOPĀ: 20
Starta numursVārds un uzvārdsPilsētaSporta klubsAuto marka un modelis
92 Jānis Orbidāns Tukums ORT VW Golf 2
11 Renārs Apsītis Cēsis - Audi A3
21 Edgars Kūma Priekule - Opel Corsa
27 Dāvis Birznieks Liepāja - Opel Kadett
32 Dainis Žvagins Irši - VW Golf 2
454 Gundars Bērziņš Sērene - VW Golf 4
95 Andrejs Freimanis Rīga - VW Golf 2
555 Alvils Krams Cēsis - Renault Clio
4 Kristaps Savickis Ludza 4box VW Golf 2
111 Daniels Rašmanis Priekule - VW Golf 3
47 Kaspars Lācītis Liepāja - Opel Kadett
44 Andris Bildjugs Jelgava - Opel Astra
18 Sandris Vigulis Ogre - VW Golf 3
17 Raimonds Āboliņš Babīte 4box VW Golf 2
49 Vladislavs Kozlovskis Lielvārde - VW Golf 2
2 Oskars Troika Embūte - VW Golf 3
17 Mārtiņš Priedītis Rūjiena DRT VAZ 2106
23 Ilmārs Kuzmanis Rīga - VW Golf 3
99 Guntis Štāls Liepāja - VW Golf 3
7 Agnis Kātiņš Priekule SK Dienvidkurzeme VW Golf 2

Folkreisa komandu kausa ieskaite

CRAZY RACING
4. Kalvis Buģis (Sidgunda, x)
10. Aivis Rudzītis (Ērgļi, VW Golf II)
29. Zigurds Gailītis (Ropaži, VW Golf III)
X383. Juris Mesters (Rīga, Honda Prelude)X – maiņa pirms: Brenguļi
/komanda veikusi vienu atļauto braucēju maiņu/

AUTOCROSS.LV DĀMAS
76. Marta Starka (Rīga, VW Golf II)
100. Karina Saukāne (Inčukalns, VW Golf III)
888. Alise Līga Grāmatiņa (Ropaži, Nissan Sunny)

MIDZEŅI RACING TEAM
116. Egils Dreimanis (Vecpils, VW Polo)
16. Toms Freimanis (Liepāja, Opel Astra G)
611. Vita Freimane (Liepāja, Opel Astra G)
X91. Edgars Graikste (Liepāja, VW Golf II)X – maiņa pirms: Priekule-2
/komanda veikusi vienu atļauto braucēju maiņu/

MK RACING
72. Andis Gilučs (Rīga, Mazda 323)
113. Jānis Olle (Ropaži, Audi 90)
401. Raitis Stuklis (Jelgava, Renault Laguna)

SK GARKALNE RACING
6. Raivis Biezais (Langstiņi, Mazda MX3)
14. Lenards Patriks Lepsis (Upesciems, MazdaMX3)
61. Artis Biezais (Langstiņi, Mazda 323)

CARLIFE MOTORSPORT TEAM
X111. Jānis Spīķis (Rīga, Opel Vectra)X – maiņa pirms: Pilskalni
7. Jānis Saulīte (Ogresgals, Mazda 323F)
43. Kristaps Savickis (Ludza, VW Golf II)
89. Zintis Grandbergs (Auce, Mitsubishi Colt)
/komanda veikusi vienu atļauto braucēju maiņu/

STEEL CONSTRUCTOR MM
18. Sandris Vigulis (Ogre, VW Golf III)
75. Anete Ķēniņa (Saldus, Opel Astra)
112. Edgars Tralla (Smiltene, Audi Sport)

KAVITA V RACING
1. Miks Gabrāns (Sigulda, VW Golf II)
69. Mareks Aseriņš (Jaunmārupe, Volvo S60)
88. Rūdolfs Bogens (Priekuļi, VW Golf II)
X94. Ivo Gabrāns (Sigulda, Audi 100)X – maiņa pirms: Pilskalni
/komanda veikusi vienu atļauto braucēju maiņu/

SK VECPILS
35. Daniels Lankups (Durbe, Opel Astra F)
122. Kristaps Kļava (Durbe, VW Golf II)

NGR RACING
46. Mārtiņš Spruksts (Bauska, Opel Astra F)
X255. Kristaps Čekšs (Bauska, Opel Corsa)X – maiņa pirms: Vecpils
299. Emīls Paļčevskis (Bauska, VW Golf III)
233. Roberts Čekšs (Bauska, VW Golf II)
/komanda veikusi vienu atļauto braucēju maiņu/